2021 | Even voorstellen: onze nieuwe collega Production Manager

Sinds kort is ons team uitgebreid met onze nieuwe collega Emiel Theunissen, Productie Manager. Hij stelt zich graag even aan u voor.

Wie ben ik?

Ik woon samen met mijn vriendin, en aanstaande vrouw, Gerda in Milsbeek. Samen hebben we 4 kinderen: Anne Theunissen, Stijn Linders en Daan & Chiel Theunissen. Gerda en ik hebben beide een leuk sociaal leven en houden graag van een feestje. Dit is momenteel dus wat minder door COVID 19. Gelukkig kunnen we nog wel lekker samen wandelen en fietsen.

Verder ben ik als oud-adjudant en oud Prins Carnaval ook nog volop betrokken in het carnavalsleven. Momenteel ben ik ook voorzitter van Stichting Scouting Don Bosco Mook. En tevens ben ik leider van de JO17-2 van voetbalclub Juliana ’31 uit Malden. In dit elftal spelen mijn tweeling Daan & Chiel. 

Mijn loopbaan

In 1991 ben ik bij Ameron te Geldermalsen begonnen in de productie van glasvezel versterkte epoxy buizen. Eerst als operator achter de CNC draaibank en vanaf 1998 heb ik verschillende rollen in het productiemanagement gehad. Vanaf 2000 ben ik hier als Manufacturing Manager verantwoordelijk geweest voor de totale productie in Geldermalsen. 

In 2013 ben ik bij Jakom in Cuijk gestart als Productie Manager. Na 6 jaar ben ik verder gegaan met de volgende stap; Production Leader bij Oerlikon in Lomm.

Nieuwe stap

En nu dus op 1 februari begonnen als Productie manager bij BKB Precision :-). 
Na verschillende gesprekken wist ik het, BKB Precision is het bedrijf waar ik mijn volgende carrière stap wil zetten. Ik zag meteen dat ik bij een leuk bedrijf terecht zou komen. Er heerst bij BKB Precision een leuke en open sfeer en iedereen is bereid elkaar te helpen. 

BKB Precision is ook een bedrijf wat op een hoog niveau mee doet, zoals ze in de voetbalwereld zeggen: “We spelen in het hoogst haalbare, De Champions league!”. Alleen doen we dit bij BKB Precision niet alleen op dinsdag- en woensdagavond maar iedere werkdag!

Ik heb er erg veel zin in om bij BKB samen met alle collega’s de volgende stappen te zetten en er zo voor te zorgen dat wij op het allerhoogste niveau blijven presteren. Het beeld wat ik uit de gesprekken had blijkt helemaal te kloppen. Ik voel me dan ook al erg thuis bij BKB Precision.

Groet, Emiel Theunissen

Kom ons team versterken

Ben jij of ken jij (ervaren) CNC frezers? Raad ze dan aan om contact met mij op te nemen! Ik wil namelijk graag goede frezers binnen halen zodat wij nog meer mensen kunnen laten genieten van het hoge niveau van BKB Precision. Neem gerust contact met me op of bekijk onze vacatures.

Contactformulier

Vul onderstaande velden in en laat uw bericht achter. Wij zullen uw bericht spoedig beantwoorden.

Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht
Dit veld is verplicht